Vill du börja i Kista SC. Klicka här
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Kista Sports Club KFUM
Fotboll P09 vit

Matcher
APRIL 2022
 
18
11:30
mån
11:30    
Kvarnbacka BP 1
Kista SC KFUM Röd - Bollstanäs SK Grön5  -  2  
24
14:30
sön
14:30    
Kvarnbacka BP 1
Kista SC KFUM Röd - Djurgårdens IF FF 55  -  1  
 
30
13:45
lör
13:45    
Vaxö IP 12
IFK Vaxholm vit 2 - Kista SC KFUM Röd3  -  6  
MAJ 2022
 
15
10:30
sön
10:30    
Dalénum 12
IFK Lidingö FK 9 vit - Kista SC KFUM Röd9  -  7  
 
22
10:00
sön
10:00    
Kvarnbacka BP 1
Kista SC KFUM Röd - IF Brommapojkarna 224  -  3  
 
29
14:30
sön
14:30    
Skinnaråsens IP 21
Rotebro IS FF 1 - Kista SC KFUM Röd3  -  6  
JUNI 2022
 
05
12:00
sön
12:00    
Kvarnbacka BP
Kista SportsClub KFUM - Runby  -      
 
11
09:00
lör
09:00    
Tibblevallen (Täby SC) 22
Täby FK 42 - Kista SC KFUM Röd3  -  1  
 
14
17:45
tis
17:45    
Ärvinge BP
Brommapojkarna 13 - Kista SportsClub KFUM  -      
19
11:30
sön
11:30    
Kvarnbacka BP 1
Kista SC KFUM Röd - IFK Lidingö FK 11 vit3  -  2  
AUGUSTI 2022
 
13
09:00
lör
09:00    
Dalénum 12
IFK Lidingö FK 11 vit - Kista SC KFUM Röd3  -  9  
13
09:00
lör
09:00    
Dalenum 12
Ifk Lidingö - Kista SportsClub KFUM  -      
 
28
15:00
sön
15:00    
Runby IP 1
Runby IF - Kista SportsClub KFUM  -      
28
15:00
sön
15:00    
Runby IP 1
Runby IF 1 - Kista SC KFUM Röd5  -  5  
SEPTEMBER 2022
 
04
11:30
sön
11:30    
Kvarnbacka BP 1
Kista SC KFUM Röd - Rotebro IS FF 11  -  1  
04
11:30
sön
11:30    
Kvarnbacka BP
Kista SportsClub KFUM - Rotebro  -      
 
18
14:30
sön
14:30    
Kvarnbacka BP 1
Kista SC KFUM Röd - IFK Lidingö FK 9 vit2  -  2  
 
25
13:00
sön
13:00    
Edsbergs Sportfält 21
Sollentuna - Kista SportsClub KFUM  -      
 
27
18:00
tis
18:00    
Ärvinge BP
Kista SportsClub KFUM - Brommapojkarna   -      
OKTOBER 2022
 
02
11:15
sön
11:15    
Kvarnbacka BP 1
Kista SC KFUM Röd - Täby FK 42  -      
 
08
10:00
lör
10:00    
Stadshagens IP 2
Djurgårdens IF FF 5 - Kista SC KFUM Röd  -      
 
16
14:00
sön
14:00    
Bollstanäs IP 2
Bollstanäs SK Grön - Kista SC KFUM Röd  -      
 
23
11:30
sön
11:30    
Kvarnbacka BP 1
Kista SC KFUM Röd - IF Brommapojkarna 13  -